Szukasz sauny ogrodowej, która dopasuje się do Twojego nowoczesnego wnętrza? Przeczytaj, na jakie rozwiązania możesz liczyć w saunybeczki.pl.

Sauna beczka kiedyś a dziś

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu budowa saun beczek była prosta. Wystarczyło trochę drewna, łączeń i kominek z rozgrzanymi kamieniami. Ale dziś, wraz z postępem technologicznym, możemy liczyć na więcej nowoczesnych rozwiązań, np. oświetlenie LED RGB. Sauna beczka to teraz nie tylko miejsce do wypocenia się, ale też estetyczny element ogrodu, harmonijnie łączący tradycję z teraźniejszością.

Doskonale to rozumiemy, dlatego produkujemy sauny ogrodowe w nowoczesnym stylu.

Nowoczesna sauna ogrodowa – co w niej znajdziesz?

Sprawdź, jakie nowoczesne udogodnienia znajdziesz w naszych saunach beczkach:

  • oświetlenie zewnętrzne LED RGB, dzięki któremu nie tylko wyróżnisz saunę, ale też dodasz uroku najbliższemu otoczeniu;
  • system nagłośnienia (radio z głośnikiem), za pomocą którego zrelaksujesz się w akompaniamencie swoich ulubionych piosenek i ambientów;
  • dodatkowy przedsionek i taras, dzięki czemu zyskasz więcej przestrzeni na przebranie się i odpoczynek, a sauna ogrodowa przestanie kojarzyć się z brakiem miejsca na więcej osób.

A nawet elementy z soli, przeszklone ściany, czy nietypowe wykonanie z egzotycznego drewna abachi, bezsęcznego, bezżywicznego.

Nowoczesna jakość wykonania sauny

Jednak nowoczesność to nie tylko dodatkowe akcesoria, ale też jakość wykonania. Produkcja w 100% leży po naszej stronie. Dzięki temu możemy pominąć prowizję dla pośredników, a Ty, oprócz oszczędności, dostaniesz produkt najwyższej jakości.

Do Twojej dyspozycji oddajemy też rozbudowany konfigurator (sprawdź go tutaj!), w którym zaznaczysz wszystkie interesujące Cię opcje dodatkowe.

Inne opcje szczególnie warte uwagi to:

  • wykonanie express (7 dni roboczych), bo wiemy, że dziś to czas stanowi najcenniejszą walutę;
  • rozbudowanie sauny aż o 8,5 metra bieżącego, ponieważ większa przestrzeń to większa swoboda i relaks;
  • zestaw akcesoriów do nowoczesnej sauny, które umilą Ci wygrzewanie się i oszczędzą czas, który poświęciłbyś na wizytę w sklepie.

Nowoczesna sauna ogrodowa – czy warto?

Jeśli chcesz zainwestować w zdrowie i relaks, to nowoczesna sauna ogrodowa będzie strzałem w dziesiątkę. Nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu zmieści się w praktycznie każdym ogrodzie.

Przeczytaj więcej tutaj: Sauna beczka — opinie. Co ludzie sądzą o saunach ogrodowych?

Nowoczesna beczka to, wbrew pozorom, niewielka inwestycja. Przykładowe ceny naszych saun to:

Ostatnia aktualizacja: grudzień 2023.

Nie czekaj dłużej i zacznij cieszyć się własną sauną beczką.

Odwiedź nasz konfigurator, naciskając tutaj!

Nowoczesna sauna ogrodowa – często zadawane pytania (FAQ)

Czym różni się nowoczesna sauna ogrodowa od tradycyjnej?

Nowoczesna wykorzystuje technologie, jak oświetlenie LED RGB czy systemy nagłośnienia, i umożliwia klientowi opcję konfiguracji. Główną zaletą dzisiejszych saun ogrodowych jest możliwość konfiguracji oraz brak ograniczeń w użytych materiałach. Cedr? Balik termowany? Telewizor wewnątrz? Wybór należy do Ciebie!

Jakie udogodnienia oferują nowoczesne sauny ogrodowe?

Wyposażone są m.in. w oświetlenie LED RGB, systemy audio, czy dodatkowe przedsionki i tarasy, które zwiększają wolną przestrzeń.

Jakie są dostępne opcje konfiguracji sauny beczki?

Nasz konfigurator umożliwia dostosowanie sauny do własnych potrzeb, wybór opcji wykonania express, czy zestaw akcesoriów.

Jakie są ceny nowoczesnych saun ogrodowych?

Przykładowe ceny naszych saun zaczynają się od 13,340 zł za wersję classic, 15,240 zł za premium, a 21,070 zł za qbik lux.