Zastanawiasz się nad kupnem sauny beczki? Sprawdź najpierw opinie użytkowników. Poniżej przeczytasz o tym, co jest w nich chwalone, ale także o kilku wadach, których musisz mieć świadomość. Bez ściemy!

Sauna beczka — pozytywne opinie

Sprawdźmy najpierw, za co sauna beczka jest najczęściej doceniana.

“Mieści się w każdym ogrodzie”

Sauna beczka zajmuje niewiele miejsca, zwykle w okolicach 2m x 2m x 2m. To sprawia, że mieści się praktycznie w każdym ogrodzie. Niektórzy decydują się nawet, by zamontować ją na niewielkim tarasie widokowym. Z sauną beczką spotkasz się zarówno na wsi, gdzie miejsca jest sporo, jak i miejskich działkach, gdzie jest go znacznie mniej. To też ogromny plus dla transportu — wystarczy zwykła przyczepa lub samochód HDS.

“Jest tania w zakupie i użytkowaniu”

Sauna beczka jest względnie tania w zakupie. Nasz model w wersji classic kosztuje od 13,340 złotych, premium od 15,240 złotych, a qbik lux od 21,070 złotych. Choć sauna domowa nie jest dużo droższa — to wydatek ok. 15,000 — 20,000 złotych — wiążą się z nią dodatkowe koszty, m.in remontu. Z domostwa ubędzie też jedno pomieszczenie.

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: Sauna Beczka — Cena. Ile Kosztuje Porządna Sauna Ogrodowa?

“Wygląda świetnie i naturalnie”

Istotne są też wizualia — raczej nie trzeba tłumaczyć, jaki jest kształt sauny beczki. Zdaniem wielu osób wygląda na swój sposób uroczo i bajkowo, a wisienką na torcie jest wykonanie z naturalnych materiałów, głównie drewna. Wiemy, że estetyka jest ważna, dlatego pozwalamy naszym klientom na wybór koloru i dodatków, np. oświetlenia LED RGB. Zresztą — spójrz na poniższy przykład aranżacji. Czy nie wygląda świetnie?

Chcesz zamówić swoją własną saunę beczkę? Odwiedź naszą stronę główną.

Sauna beczka — negatywne opinie

Choć sauna beczka jest świetna, pojawiają się także złe opinie. Ale i na nie znajdziemy rozwiązanie.

“Wewnątrz jest mało miejsca”

Powierzchnia 4,0 m2 faktycznie jest niewielka. Saunę beczkę projektuje się z myślą, aby zajmowała jak najmniej miejsca, dlatego to wada nie do przeskoczenia. A może jednak? Oferujemy powiększenie sauny beczki nawet o 4 mb, taras 1 mb i przedsionek 3,5 mb, co w sumie daje nam dodatkowe 8,5 metra! Miejsca robi się więc całkiem sporo. Wszystkie opcje rozbudowy zaznaczysz w naszym konfiguratorze saun. Mimo wszystko w saunach beczkach uświadczysz tylko 1 poziom ław.

“Wrażliwa na pogodę i temperaturę”

To fakt — drewno nie najlepiej znosi deszcz, mróz i wilgoć. Nasuwa się więc obawa, że sauna beczka straci swoją szczelność. Ale na szczęście można się przed tym zabezpieczyć. Przede wszystkim: pokrywamy ławki olejem, ściany wewnętrzne lakierem, a zewnętrzne — lakierobejcą. Dzięki temu jedynym zmartwieniem staje się regulacja ościeżnicy parę razy w roku.

Sauna beczka — czy warto ją kupić?

Jeśli masz wolne 13 tys. złotych, parę m2 miejsca w ogrodzie i chcesz zainwestować w zdrowie oraz relaks — to jak najbardziej!

Sauny beczki mają na ogół pozytywne opinie wśród użytkowników. Negatywne trafiają się rzadko, a na dodatek łatwo je rozbić. 

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!

Opinie o saunach beczkach — często zadawane pytania (FAQ)

Czy sauna beczka zajmuje dużo miejsca?

Nie, zajmuje go bardzo mało! Zwykle ma wymiary około 2m x 2m x 2m.

Czy w saunie beczce jest wystarczająco miejsca?

Powierzchnia 4,0 m2 może być ograniczająca, dlatego oferujemy opcję rozbudowy aż o 8,5 metrów bieżących.

Jak sauny beczki radzą sobie z trudną pogodą?

Dzięki zabezpieczeniom, jak lakierobejca na ścianach zewnętrznych, sauny beczki dobrze radzą sobie z warunkami atmosferycznymi.

Czy sauna beczka jest atrakcyjna w wyglądzie?

Klienci często podkreślają urok i bajkowy wygląd sauny beczki. Oferujemy do tego wybór koloru drewna i dodatków, takich jak oświetlenie LED RGB.

Czy sauny beczki są dostępne w różnych rozmiarach?

Tak, umożliwiamy naszym klientom rozbudowaną konfigurację saun beczek. Choć wymiary podstawowe są niezmienne, nadal możesz zdecydować o dodaniu / usunięciu niektórych elementów.