Mieszkasz w Katowicach i szukasz lokalnego producenta saun?

Chętnie stworzymy dla Ciebie ogrodowe centrum wypoczynku, które posłuży Ci przez długie lata! Zapoznaj się z naszą ofertą saun beczek (ogrodowych, zewnętrznych) oraz innych relaksacyjnych akcesoriów:

Sauna beczka classic

Klasyczna sauna beczka, która idealnie pasuje do każdego ogrodu.

Sauna beczka premium

Ten model sauny beczki wyróżnia się lepszą jakością materiałów i wykończeniem.

Sauna beczka QBIK Lux

Idealna sauna beczka dla osób ceniących sobie nietuzinkowy wygląd i wygodę.

Balia Classic

Wykonana z dobrej jakości drewna świerkowego, dla wymagających klientów.

Balia Premium

Wyróżnia się najlepszą jakością materiałów i większą możliwością konfiguracji.

Beczka do schładzania

Wykonana z naturalnego drewna dla osób ceniących sobie kontakt z naturą.

Sauny wewnętrzne

Siła tradycji w wygodnym i nowoczesnym wydaniu.

Wanny SPA

Pomożemy wybrać Ci idealną wannę spa z masażem dla swoich potrzeb.

Baseny

Zrelaksuj się pływaniem na wyciągnięcie ręki.

Altany

Są idealnym miejscem wspólnych spotkań przy grillu i dają schronienie w ciepłe dni.

Łaźnie parowe

Regularne korzystanie z łaźni parowych przynosi pozytywne korzyści zdrowotne.

Groty solne

Panuje w nich mikroklimat nawiązujący do tego z nadmorskich miejscowości.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Katowic, w tym np. Śródmieście, Muchowiec, Koszutkę, Załęże, Dąb czy Ligotę. Jest to dla nas bez znaczenia — ważne, abyś miał trochę wolnego miejsca w ogrodzie na piękną beczkę :)

Mamy świadomość, że z ogrodowym wypoczynkiem kojarzą się raczej wsie i niewielkie miejscowości. Jednak obrzeża Katowic są pełne jednorodzinnych domków z dużymi tarasami, w których sauna będzie pasować jak ulał.

Dla nas każdy klient jest specjalny! Zapoznaj się z powyższą ofertą saun ogrodowych i odwiedź wygodny konfigurator, a jeśli będziesz mieć specjalne życzenia — na pewno dogadamy się telefonicznie.

Żyjąc w dużym mieście, jesteś narażony na wyższy poziom stresu i bardziej zanieczyszczone powietrze (np. smog). Ogrodowa sauna zewnętrzna pomoże Ci się odprężyć i przyspieszy detoks organizmu.

Jak najbardziej! Przyjmujemy zlecenia z całego województwa śląskiego. Zawsze możesz się z nami skontaktować i podać dokładny adres — potwierdzimy na 100%, czy obsłużymy Twoją miejscowość.

Odwiedź nasz sklep w Katowicach!

Jesteśmy największym producentem saun beczek (ogrodowych, zewnętrznych) w miejscowości Katowice.

Specjalizujemy się nie tylko w budowie saun. Oferujemy także rozgrzewające piece, dodające uroku oświetlenie oraz akcesoria, które umilą wypoczynek w beczce.

Szukasz profesjonalnych rzemieślników? Właśnie nas znalazłeś!

Odwiedź nasz sklep z saunami, obsługujemy Katowice!

Jesteśmy największym producentem saun beczek (inaczej: ogrodowych, zewnętrznych) na śląsku. To więc oczywiste, że obsługujemy też słynną stolicę tego województwa!

Specjalizujemy się nie tylko w budowie saun. Oferujemy także rozgrzewające piece, dodające uroku oświetlenie oraz akcesoria, które umilą wypoczynek w beczce.

Szukasz profesjonalnych rzemieślników? Właśnie nas znalazłeś!

Sauna beczka w Katowicach — czy to dobry pomysł?

Katowice to stolica województwa śląskiego, którą zamieszkuje ponad 280 tys. ludzi. Miasto to cechuje się raczej typowo urbanistycznym krajobrazem – znajdziesz tutaj mnóstwo bloków mieszkalnych i wiecznie zakorkowane centrum. Czy więc inwestycja w saunę beczkę (inaczej: ogrodową, zewnętrzną) jest tutaj dobrym pomysłem? Jak się okazuje – jak najbardziej! Obrzeża Katowic, wbrew pozorom, są pełne jednorodzinnych domków z własnymi ogrodami, w których tego typu sauna sprawdzi się doskonale.

Dlaczego warto korzystać z sauny beczki w dużym mieście?

Życie w dużym mieście, np. omawianych dzisiaj Katowicach, diametralnie różni się od życia w mniejszych miejscowościach. Przede wszystkim – w warunkach miejskich jesteś bardziej narażony na zanieczyszczone powietrze. Dochodzi do tego wyższy poziom stresu, ze względu na życie wśród dużej liczby ludzi oraz bardziej wymagającą pracę, np. w korporacji. Regularne sesje w saunie zewnętrznej pomogą Ci odnaleźć wewnętrzny spokój, a także pozytywnie wpłyną na Twoje zdrowie fizyczne.

Czy sauna ogrodowa zmieści się obok domu w Katowicach?

Nasza klasyczna sauna ogrodowa ma wymiary 200 x 200 x 200 cm, co przekłada się na sumaryczne 4,0 m². To niewiele wymaganego miejsca, dlatego zmieści się nawet na niewielkim ogrodzie w Katowicach. Możesz poprosić o dodatkową opcję powiększania sauny do 4 metrów bieżących, a i tak nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem miejsca.

Sauna ogrodowa jako sposób na zwiększenie wartości nieruchomości

Katowice to miasto, które słynie z drogich nieruchomości. Można powiedzieć, że to raj dla wszelkiego rodzaju inwestorów. Sauna beczka doda nieruchomości luksusowego charakteru i sprawi, że wyróżni się na rynku, podnosząc jej wartość nawet o kilkanaście tysięcy złotych. W kontekście miasta o silnie rozwiniętej infrastrukturze miejskiej, taki ogrodowy dodatek przyciągnie też większą liczbę potencjalnych kupców.

Sauna zewnętrzna w Katowicach — rozwiązanie idealne

Instalacja sauny zewnętrznej w Katowicach to rozwiązanie, które zdobywa na popularności. Jest ku temu ważna przyczyna: taka sauna to nie tylko korzyści zdrowotne i relaks, ale też wsparcie dla mieszkańców, którzy szukają sposobu na odpoczynek i ucieczkę od codziennego stresu. Naszym zdaniem sauna beczka to idealne rozwiązanie dla zmęczonych codziennością mieszkańców Katowic!